Dodany: 2011-12-20 13:17:40

 

Czego dotyczy kodeks spółek handlowychZaradzanie firmą, niezależnie od jej wielkości, nie jest rzeczą łatwą. Sprawę komplikują jeszcze spore ilości przepisów prawnych z zakresu kodeksu spółek handlowych (zwanego też prawem handlowym). Każdy adwokat wrocław zna zawarte w nim zapisy przynajmniej pobieżnie, gdyż zwracają się do niego nie tylko osoby prywatne ale również firmy.

 

Kodeks spółek handlowych dotyczy regulacji działalności wszystkich ich typów, poza tymi cywilnymi (podlegającymi kodeksowi cywilnemu). Reguluje on stosunki prawne między jej uczestnikami, określając ich prawa, powinności oraz udziały w zyskach i wpływ na decyzje dotyczące rozwoju i reorganizacji przedsiębiorstw. Adwokat wrocław często udziela także porad w zakresie formułowania treści umów i kontraktów, by możliwie jak najlepiej zabezpieczyć swojego klienta przed oszustwami czy wyłudzeniami.

 

Interwencja w zakresie obejmowanym przez kodeks spółek handlowych, osoby takiej jak adwokat wrocław, jest nieodzowna w momencie, gdy jedna ze stron próbuje drugą wykorzystać dla własnego zysku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czego dotyczy kodeks spółek handlowych
Nick: