Dodany: 2012-08-20 10:18:42

 

Nie tylko księdza obowiązuje zasada spowiedzi, a więc fakt, iż nie może on zdradzić nikomu problemów, informacji, które zostały mu powierzone. Podobne zaufanie społeczne mają zawody jak prawnik, czy notariusz.

 

Kancelaria notarialna Katowice – podobnie jak ksiądz właśnie, musi zachować dla siebie to, z czym klient – niezależnie od tego, kim jest – przyszedł. Jest to również swego rodzaju zasada, która funkcjonuje w miejscach, które ciszą się społecznym zaufaniem i z założenia mają pomagać ludziom, w ich poważnych problemach i choć to problemy prawne, to często nie mniej poufne, co spowiedź dla katolików.

 

Kancelaria notarialna Katowice jest więc czymś, co może przypominać miejsce , w którym spotyka się swoich powierników, jednak prawda jest taka, że często aby ktoś nam pomógł w bardzo ważnej kwestii musimy niejednokrotnie wyjawić bardzo ważne informacje na inny temat, by pomóc sobie w rozwiązaniu sprawy. Często tych informacji się wstydzimy, jednak musimy mieć świadomość, że tylko mówienie pełnej prawdy może nam pomóc w przypadku kiedy wynajęliśmy adwokata czy notariusza..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest tajemnica notarialna
Nick: