Dodany: 2012-08-20 10:36:22

 

Na czym polega sporządzanie weksliWeksle to dokumenty, które nie tylko są poświadczeniem posiadania czegoś – ale również są pewnego rodzaju zobowiązaniem, aby takie zobowiązanie miało moc prawną musi być ono podpisane przez zobowiązującego się udzielić kredytu, jak i przez osobę zaciągającą kredyt.

 

Ważne jest również by weksel był sporządzony bądź podpisany przez osobę mogąca poświadczyć ważność tego dokumentu. Kancelaria notarialna Katowice może poświadczyć taką ważność weksla jednak ważne jest by ta ważność była podpisana w momencie powstania weksla, nie może ono powstać z opóźnieniem z racji tego, że może być podejrzenie, że dokument został sfingowany.

 

Kancelaria notarialna Katowice wśród swoich usług posiada oczywiście usługę wystawiania i poświadczania weksli, dzięki czemu każdy z nas może być w posiadaniu dokumentu z datą ważności oraz zgodnie z prawem poświadczonego. Kancelaria notarialna Katowice radzi jednak, by takie weksle zawsze tworzyć w oparciu o formularz prawny do tego stworzony, który można znaleźć w sieci, czy dostać w odpowiednich instytucjach prawnych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega sporządzanie weksli
Nick: