Dodany: 2013-02-28 13:34:43

 

Czym jest aplikacja radcowskaNim zostaniemy prawnik olsztyn musimy nie tylko ukończyć studia prawnicze. Pozostaje jeszcze doszlifowanie profesji czyli kolejne studia mianowicie chodzi o aplikację radcowską. Jest to rodzaj studiów polegający na czymś zbliżonym do studiów zaocznych. Studia przeprowadzane są w trybie zaocznym czyli w weekendy.

 

Powinny się odbywać w sobotę i niedzielę raz na dwa tygodnie taka jest średnia tendencja trwania tych studiów wyznaje prawnik olsztyn. Aplikacja radcowska nie jest dla wszystkich wręcz przeciwnie tylko dla orłów co roku zdaje na nią ok. 750 osób a dostaje się 120. Liczba miejsc jest zatem ograniczona i niestety nie możemy jej elastycznie zmieniać jest bardzo sztywna.

 

Warunkiem przyjęcia jest wynik egzaminu wstępnego a nie jest on łatwy składa się ze 100 pytań dosyć szczegółowych zaznacza prawnik olsztyn. Aplikacja w odróżnieniu od studiów ma podzielone zajęcia na teoretyczne i praktyczne. Jednego dnia odbywają się zajęcia teoretyczne a następnego czysto praktyczne nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że taka forma edukacji zapewnia nam dużo lepsze przygotowanie do zawodu niż czysto teoretyczne podejście..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest aplikacja radcowska
Nick: