Dodany: 2013-03-04 11:29:04

 

Giełda wierzytelnościWierzytelności to jeden problem, powstaje jeszcze drugi żeby je ściągnąć musimy mieć wybraną dobra firma windykacyjna. To kolejny kłopot komu je sprzedać w przypadku firm, bo tylko one mogą sprzedawać wierzytelności tak zwane gospodarcze.

 

Niedawno powstało doskonałe rozwiązanie tego palącego jak ogień problemu a co nim jest? Przede wszystkim to giełda wierzytelności funkcjonuje na zasadach podobnych do giełdy papierów wartościowych. Ten podmiot umożliwia nam wystawienie na sprzedaż wierzytelności i wszystkie firmy zarejestrowane na giełdzie mogą ja kupić od nas także firma windykacyjna. My dostajemy pieniądze oni wierzytelność i windykują ją na własny rachunek.

 

Mamy problem z głowy nie ma się co martwić. To najlepsze możliwe rozwiązanie wystarczy założyć konto i wystawić coś na sprzedaż a firma windykacyjna same nas znajdą to oszczędność czasu i zmartwień. Nie ma lepszego rozwiązania dla klientów takich jak firmy i dla samych firm windykacyjnych również. Giełda wierzytelności pomaga wszystkim stronom transakcji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Giełda wierzytelności
Nick: