Dodany: 2013-04-18 11:55:20

 

Jak umówić się na wizytę w kancelarii notarialnej Kancelaria gdańsk, podobnie jak inne firmy, jest miejscem pracy wielu ludzi i jak każda inna firma musi mieć ustalony swój harmonogram pracy, a więc i przyjmowania klientów. Kancelaria gdańsk ma przede wszystkim za zadanie ustalić z każdym klientem zasady, których każdy musi się trzymać.

 

Takimi zasadami są między innymi zasady przyjmowania klientów. Kancelaria gdańsk nie ma w zwyczaju przyjmować klientów z ulicy, to znaczy bez wcześniejszego ustalenia terminu przyjęcia. Oczywiście zdarzają się wyjątki, jednak bardzo często pracownicy kancelarii po prostu nie mają czasu na klientów między klientami.

 

Dlatego też jeśli potrzebujemy pomocy notarialnej czy adwokackiej, musimy wcześniej zadzwonić i telefonicznie umówić się na spotkanie. Wtedy też zostaniemy zapytani w jakiej sprawie chcemy spotkać się z notariusze, który również poinformuje nas jakie dokumenty musimy przygotować. Sam również po takim uprzedzeniu przygotowuje się do konkretnej sprawy. Kancelaria gdańsk uważa, że takie załatwianie sprawy zdecydowanie bardziej opłaca się każdej ze stron, dlatego warto umawiać się na spotkania telefonicznie, chyba, że inna kancelaria nie ma tego typu wymogów..

Nick: