Dodany: 2010-12-16 08:44:21

Kim jest syndykObecnie zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej w tym przede wszystkim dużych firm produkcyjnych, będących jednocześnie spółkami prawa handlowego coraz bardziej widoczna jest rola jaką odgrywa radca prawny szczecin i adwokat częstochowa ale również rola syndyka.

 

Jest to głowna osoba, która zajmuje się w szczególności masą upadłościową przedsiębiorstw zarejestrowanych w sądach rejonowych na terenie całego kraju. To właśnie on przeprowadza wszelkie czynności związane z upadłością, jak również ma możliwość wpłynięcia na inwestorów, którym pomaga radca prawny Olsztyn na decyzję, która ma za zadanie przedstawić plan naprawczy przedsiębiorstwa, w szczególności spółek akcyjnych jak również z ograniczoną odpowiedzialnością.

 

Oczywiście to nie wszystkie zadania jakie może pełnić syndyk. Może on również sprzedawać majątek upadających przedsiębiorstw na różnego rodzaju licytacjach czy aukcjach, gdzie radca prawny Olsztyn nie może już wpłynąć na decyzję inwestora, często dążącego do upadłości likwidacyjnej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kim jest syndyk
Nick: